Chata v zahrádkářské kolonii Roztoky u Prahy/Žalov

PRODÁNO
Klid a relaxace pár kroků od Prahy? Může být.

Prodej rekreační chaty 1+kk o půdoryse 20 m². Chata se nachází v nádherném údolí Roztok u Prahy/Žalově v malebném údolí zahrádkářské kolonie na břehu Vltavy.

Chata je cihlová a podsklepená a v osobním vlastnictví postavená na pronajatém pozemku od města s nájemní smlouvou na neurčito s předkupním právem. Pozemek má velikost 400 m² (nájem pozemku je cca 3.000,- Kč za celý rok).

Prostorný sklep je zcela suchý a bez jakýchkoliv plísní. Chatku lze rozšířit a zvednout střechu, též jí lze přestavět i na celoroční bydlení.

Voda je zavedena na pozemku, před přední částí chaty.

Elektřina 220/380V.

Nádherné prostředí, ihned u Vltavy, je ideální pro milovníky rybaření. V okolí velké množství cyklostesek, směr Tiché údolí atp., lesy a velké množství vycházkových a naučných stezek.

V blízkosti již legendární Únětický pivovar, či Levý Hradec, kde se nachází nejstarší křesťanský kostel v Čechách - kostel svatého Klementa-.

Žalov to je především klid a přesto kousek od Prahy. Nejblíže je k Roztokám přilehlá městská část Prahy 6-Dejvice, kde jste autem do 10. minut, je zde též nájezd na Pražský okruh cca 15. minut od Žalova. 

Nejrychlejší je však vlak ElefantCity směr Masarykovo nádraží do 17. minut (žlutá linka metra -B) mezistanicemi jsou také Podbaba (Dejvice-zelená linka metra -A-) či Nádraží Holešovice (červená linka metra -C-), po trase jsou tudíž zastoupeny všechny linky metra.

Co se nákupů týče jsou k možnosti Tesco či Albert na Roztockém náměstí (Tyršovo náměstí), popřípadě vláčkem 3. stanice na zastávku Podbaba, kde je velký Kaufland. Veškeré sociální zázemí v Roztokách, řada školek, několik základních škol, pošta, banka, obchody.


Roztoky u Prahy se nacházejí severně od Prahy na levém břehu Vltavy při ústí Únětického potoka. Město Roztoky má jedinou část, která se rozkládá v katastrálních územích Roztoky u Prahy a Žalov na ploše 8,44 km². Nalézá se v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji 8,9 km od Prahy (cca 10.min.) a sousedís Prahou 6-Dejvice, Úněticemi, Horoměřicemi 6,4 km (cca 8.min.), Prahou 6-Suchdol 7,9km (cca 9.min) a Úholičkami. Roztoky jsou rájem pro milovníky klidu a přírody. Kousek od domu najdeme Levý Hradec, kde stálo středověké hradiště a nalézá se zde nejstarší křesťanský kostel v Čechách, Kostel sv. Klementa, který založil kníže Bořivoj z rodu Přemyslovců. V těchto místech je krásná procházka

s výhledem na Vltavu, je zde také velice krásná, útulná a roztočany oblíbenáMedová kavárna (viz. mapy). Dále je tu pár minut od domu k nalezení Vrch Řivnáč, kde nádhernou přírodou dojdeme do lesa na houby či do Úholiček. Je to také perfektní cesta pro cyklisty. V neposlední řadě se Roztoky honosí Tichým údolím, odkud se dostanete velice hezkou cestou až do Únětic a vyhlášeného Únětického pivovaru.

Síť služeb a občanská vybavenost

 • Bankomat KB = Tyršovo náměstí, Roztoky
 • Česká pošta = Tyršovo nám. 222
 • Albert = Tyršovo náměstí
 • Tesco = Lidická 2250, Roztoky = od bytu cca 10.minut pěšky
 • Květinářství, masážní salon, kadeřnictví, vinotéka, kebab, cestovní kancelář, papírnictví, Kooperativa, lékarna, minimarket, restaurace Academic Hotel & Congress Centre, bowling = Tyršovo náměstí.
 • Výborná thaiská restaurace + sushi, Sakyo Sushi & Asian Cuisine, Přílepská 1354, Roztoky-Žalov = 10.minut pěšky od chaty.

Dopravní dostupnost

 • Autem = cca 10. minut na Dejvickou = centrum Prahy cca 15. minut
 • Vlakem zastávka Roztoky Žalov = cca 5. minut od domu pěšky = 9. minut Podbaba směr zelená linka metra -A- Dejvická, nebo 13. minut na Nádraží Holešovice červená linka metra -C- Nádraží Holešovice, případně 17. minut na Masarykovo nádraží, kde se nachází žlutá linka -B- Náměstí Republiky.
 • Autobusová zastávka Levý Hradec = 10. minut pěšky od domu = 15. minut na zelenou linku metra -A- Dejvická
 • Dále je k dispozici nájezd na Pražský okruh autem cca do 10-15. minut

Cena              560 000 Kč      (28 000 Kč za m²)

Cena včetně provize a veškerých advokátních služeb


Velikost 1+kk

Měsíční poplatky cca 450 Kč elektřina

Voda ZDARMA

Podlahová plocha 40 m²

Zastavěná plocha 20 m²

Plocha pozemku 400 m²

Exkluzivně ANO

Hypotéka NE

NEMOVITOST LZE ÚVĚROVAT POUZE RUČENÍM JINOU NEMOVITOSTÍ!

Samozřejmostí je

 • záruční list
 • pomoc se zajištěním úvěru
 • zajištění bezpečné úschovy vašich peněz
 • zajištění veškerých smluv
 • zajištění právních služeb se skutečnými právníky
 • rychlý a nekomplikovaný proces
 • převedeme za vás energie a doporučíme toho nejlepšího poskytovatele za nejlepší cenu