Mezonetový byt 3+kk, Praha 2-Vinohrady, Korunní

PRODÁNO

Dovoluji si Vám představit prodej nádherného mezonetového bytu 3+kk o půdorysu 100 m² se dvěma neprůchozími ložnicemi, moderní kuchyní a velkým obývacím pokojem. Byt disponuje též dvěma koupelnami a toaletami.

Byt se nachází ve 4. patře cihlového domu s výtahem.

V přízemí bytu se nachází vstupní chodba, v popředí od vstupních dveří najdeme samostatnou toaletu s umyvadlem, šatník a komoru.

Na levé straně z chodby leží jedna z ložnic s vlastní koupelnou s masážní sprchou a dvěma umyvadly. Ložnice je orientována do klidného vnitro-bloku.

Vpravo z chodby se dostáváme do hlavní místnosti bytu. Obývací pokoj je prostorný a najdeme zde také funkční krb, který převážně v zimním období, nabízí hřejivé teplo ohně.

Kuchyň je skryta v levém rohu obývacího pokoje, od místnosti je prakticky oddělena kuchyňským ostrůvkem. Kuchyňská linka je z kvalitních materiálů z masivu s veškerými vestavěnými spotřebiči značek Bosh. Myčka nádobí, plynová varná deska s 5ti hořáky, lednice s mrazákem, velká digestoř a v panelu zabudovaná horko-vzdušná trouba a mikrovlnná trouba.

Po schodišti se dostáváme do mezonetu bytu, kde se nachází galerie, prostorná ložnice se šatnou a velkým proskleným střešním panelem na dálkové ovládání, která se dá zcela zasunout do střechy a tím vytvořit podkrovní terasu i tato ložnice má svou vlastní koupelnu a to se sprchou i s masážní vanou, součástí koupelny je též toaleta.

Byt je vytápěn pomocí etážového plynového kotle.

Na podlahách je kvalitní masivní dřevo a dlažba.

Celý byt je pod klimatizační jednotkou ve všech místnostech, najdete zde také alarm či video-telefon.

V atriu domu je před zraky ostatních domů a ulice ukryta příjemná zahrada pro obyvatele domu, jde zde gril, posezení a koutek pro děti s pískovištěm houpačkou a skákací trampolínou.

Vinohrady jsou hojně vyhledávanou lokalitou, patří mezi jednu z nejexkluzivnějších a nejdražších lokalit Prahy. Je zde nespočet restaurací, barů, obchodů a veškerého občanského vybavení. 

Síť služeb a občanská vybavenost

 • Základní škola Londýnská 782/34 = pěšky od domu cca 11. minut www.londynska.cz
 • Česká Pošta Křesomyslova 593/12 = cca 10. minut pěšky od domu
 • Česká spořitelna Nuselská 2/1 = cca 8. minut pěšky od domu
 • Fio banka Nuselská 4 = cca 8. minut pěšky od domu
 • Lékárna Čestmírova 363/1 = cca 8. minut od domu
 • Nuselská poliklinika s lékárnou 325/57 = cca 6. minut od domu
 • Bankomat Komerční banky = Tyršovo náměstí, Roztoky
 • Velký Kaufland U Plynárny 1432/64 = 4 minuty autem od domu, případně 4 stanice tramvají číslo 11, či busem číslo 188
 • Nákupní a obchodní centrum Arkády Pankrác s velkým Albertem = Na Pankráci 86 = buďto cca 18. minut pěšky od domu příjemným parkem Jezerka, případně 2. minuty autem či 3 stanice busem číslo 188
 • Tesco expres Nuselská 1418/51 = 1. minuta pěšky od domu
 • Farmářský obchod Sklizeno = přímo v přízemí domu
 • Květinářství, masážní salon, kadeřnictví, vinotéka, kebab, cestovní kancelář, papírnictví, Kooperativa, lékarna, minimarket, restaurace. A řadu dalšího přímo v místě.

Druhý titulek

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro.