Profesionální vizualizace interiéru s Lenkou Kozlíkovou

Některé prodávané nemovitosti se nabízejí nezařízené, ve stavu před rekonstrukcí nebo během stavby a v tu chvíli nedává smysl investovat velké částky do zatraktivnění prostor. Ani homestaging nedává v tu chvíli smysl. Naopak to je ideální chvíle pro 3D vizualizaci. Prázdné nezařízené prostory nechávám vyfotit profesionálním fotografem a grafik na základě těchto kvalitních fotografií a půdorysů připraví vizualizace možného dispozičního řešení i zařízení místností.

V praxi se mi opakovaně potvrzuje, že inzeráty s vizualizací vzbudí mnohem větší zájem, než fotografie nemovitosti, která nevypadá v tu chvíli atraktivně. Naopak ukazuje potenciál nemovitosti, jak by byt nebo dům mohl vypadat po rekonstrukci.

Pokud někdo nemá velkou představivost, inzerát s obyčejnými fotkami ho nezaujme a na nemovitost se na základě fotografií skutečného stavu nepojede podívat. Díky 3D vizualizaci můžeme vzbudit zájem u mnohem většího počtu kupujících. Pokud budeme mít více zájemců, 3D vizualizace nám pomůže prodat nemovitost rychleji a za lepší cenu.


Největší výhody 3D vizualizace:

  • Zatraktivní nemovitost
  • Časově nenáročné
  • Minimální náklady
  • Vzbudí větší zájem
  • Rychlejší prodej
  • Lepší prodejní cena

Uvažujete o prodeji staršího bytu nebo domu? Pak by právě pro Vás mohla být 3D vizualizace zajímavým řešením, jak prodat nemovitost za více peněz. Zavolejte mi pro další informace: tel. 730 147 077 nebo pište na lenka@homekozlik.cz 


Ukázky vizualizací prostor na míru


Pohyblivá video prezentace vizualizace


Zaujala Vás tato nabídka?

NAPIŠTE MI!

Vaše data zpracovávám podle zásad ochrany osobních údajů