Pronájem bytu 2+1 se dvěma neprůchozími pokoji v centru Roztok u Prahy

NOVINKA

BYDLÍM TU, ZNÁM TO TU

Obývací pokoj 
Atrium domu se zahradou 
Ložnice 
Obývací pokoj

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 2+1 s dvěma neprůchozími ložnicemi v centru Roztok u Prahy

K pronájmu pěkný byt 2+1 situovaný v srdci malebného města Roztoky u Prahy. Tento světlý a prostorný byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží klidného bytového domu, přímo u Tyršova náměstí.

Byt je po čerstvé renovaci a nabízí moderní bydlení s vysokým standardem. Nové vinylové podlahy dodávají prostoru eleganci a pohodlí, zatímco kvalitní pětikomorová okna v příjemném hnědém odstínu zaručují výbornou izolaci a klid.

Kuchyň je plně vybavena spotřebiči značky Samsung, včetně lednice s mrazákem, vestavěné horkovzdušné trouby a plynové varné desky. Samozřejmostí je i pračka, která je součástí vybavení bytu. Vytápění je řešeno plynovým etážovým kotlem, což zajišťuje efektivní a úsporné vytápění celého bytu.

Koupelna je vybavena moderním proskleným sprchovým koutem a toaletou, poskytující komfort a pohodlí. Oba pokoje jsou neprůchozí, což zajišťuje soukromí a klid pro všechny obyvatele bytu.

Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné bydlení s veškerým komfortem v centru Roztok. Vynikající poloha bytu nabízí snadnou dostupnost veškeré občanské vybavenosti a výborné dopravní spojení do Prahy.

Neváhejte a přijďte se podívat na tento krásný byt osobně. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pro více informací a prohlídku nás mne neváhejte kontaktovat ☎️ 7️⃣3️⃣0️⃣ 1️⃣4️⃣7️⃣ 0️⃣7️⃣7️⃣

Roztoky u Prahy

Roztocký zámeček je dominantou Roztok
Roztocký zámeček je dominantou Roztok

Roztoky u Prahy jsou malebné město ležící v těsném sousedství hlavního města - Prahy. Toto místo nabízí unikátní kombinací přírodních krás, historických památek a moderního pohodlí, což z něj činí ideální destinaci jak pro návštěvníky, tak pro stálé obyvatele.

🟢 Historie a kulturní dědictví

Roztoky mají bohatou historii, která sahá až do středověku. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1233. V průběhu staletí se Roztoky vyvíjely jako významné místo na obchodních stezkách vedoucích do Prahy. Významným milníkem v historii města bylo 19. století, kdy se Roztoky staly oblíbeným letoviskem bohatých Pražanů, což vedlo k výstavbě řady vil a letních sídel.

 🟢 Památky a zajímavosti

Jednou z nejvýznamnějších památek města je zámek Roztoky, původně gotická tvrz přestavěná na renesanční zámek. Tento zámek je dnes domovem Středočeského muzea, které nabízí expozice mapující historii regionu, umělecké sbírky a různé tematické výstavy. Zámek obklopuje krásný park, který je ideálním místem pro procházky a relaxaci.

Dalším zajímavým místem je Levý Hradec, staroslovanské hradiště, které je považováno za jedno z nejstarších center přemyslovského státu. Zdejší kostel sv. Klimenta je jednou z nejstarších dochovaných staveb svého druhu v České republice.

🟢 Přírodní krásy

Roztoky jsou také bohaté na přírodní krásy. Leží na břehu Vltavy, což poskytuje nádherné výhledy a možnosti pro různé vodní aktivity. Okolní krajina je protkána pěšími a cyklistickými stezkami, které vedou skrze malebné lesy a louky. Jednou z nejoblíbenějších tras je stezka do Tichého údolí, které je přírodní rezervací s bohatou faunou a flórou.

🟢 Moderní život

Roztoky u Prahy jsou dnes moderním městem, které nabízí všechny potřebné služby a infrastrukturu. Blízkost Prahy umožňuje snadný přístup k metropoli a jejím kulturním, vzdělávacím a pracovním příležitostem. Zároveň si Roztoky zachovávají svou klidnou a přátelskou atmosféru, díky čemuž jsou ideálním místem pro rodinný život. Město je jako dělané pro rodiny s dětmi, neb jsou zde čtyři mateřské školy, základní škola má tři budovy, a najdete zde i soukromou základní školu. Také mnoho aktivit pro rodiny, mnoho zájmových kroužků, roztocký skaut, atp.

Závěr

Roztoky u Prahy jsou městem, které spojuje bohatou historii, kulturní dědictví a krásnou přírodu s moderním pohodlím a kvalitou života. Toto město je skvělým příkladem toho, jak může malé město nabídnout velké zážitky a kvalitu života, která uspokojí jak obyvatele, tak návštěvníky. Pokud hledáte místo, kde se můžete ponořit do historie, užívat si přírodní krásy a přitom mít na dosah všechno, co moderní život nabízí, Roztoky u Prahy jsou tou pravou volbou.


Dostupnost z Roztok u Prahy tam a zase zpátky, aneb život Roztočana.

Za 10 minut jízdy autem dojedeme na nájezd na Pražský okruh u Horoměřic.

V Roztokách staví několik autobusových linek PID. Tyto autobusy jezdí buď na zelené metro linky -A- Dejvická, anebo do Velkých Přílep, Praha 6 - Suchdol, Běliny, či Holubice.

Dále jsou v Roztokách dvě vlaková nádraží. Roztoky u Prahy a Roztoky Žalov (od chatky je nejblíže vlakové nádraží Roztoky u Prahy), kde jezdí vlak Elefant City. Linka S4 nás pohodlně doveze za cca 17 minut přímo do centra Prahy na Masarykovo nádraží, (modrá linka metra -B-) Cestou však můžeme vystoupit též v Bubenči (zastávka Podbaba), kde je zelená linka metra -A-, či na Nádraží Holešovice (červená linka metra -C-).

Osobně vyzkoušeno, cesta je rychlá a velice pohodlná.

55 m²
Podlahová plocha 
2
Neprůchozí pokoje 
Renovace 
2024 
Zeleň

Nájem  14 000 Kč

(253 Kč za m²)

Cena včetně provize a veškerých advokátních služeb

Tel: +420 730 147 077 E-mail: lenka@homekozlik.cz

Síť služeb a technická vybavenost

Dopravní dostupnost

 • Roztoky u Prahy jsou velmi dobře dopravně dostupné díky své strategické poloze v blízkosti hlavního města České republiky, Prahy. Město je propojeno s Prahou a dalšími okolními lokalitami různými dopravními prostředky, což usnadňuje cestování jak pro obyvatele, tak pro návštěvníky. Níže je uveden přehled hlavních způsobů dopravy, které lze využít v Roztokách u Prahy.

  🟢 Železniční doprava

  Roztoky jsou obsluhovány železniční tratí, která zajišťuje rychlé a pohodlné spojení s Prahou a dalšími městy. Hlavní železniční stanice v Roztokách je Roztoky u Prahy. Tato stanice je součástí tratě S4 na pražské integrované dopravě (PID), která vede z Prahy do Kralup nad Vltavou. Roztoky však disponují ještě jednou vlakovou stanicí a to Roztoky Žalov.

  Vlaky jezdí ve špičce přibližně každých 27. Cesta vlakem z Roztok do centra Prahy (stanice Podbaba (zelená linka metra -A-), Nádraží Holešovice (červená linka metra -C-), a Praha Masarykovo nádraží (žlutá linka metra -B-) trvá přibližně 15-20 minut, což činí vlak velmi efektivním a populárním způsobem dopravy pro dojíždění do práce nebo za kulturou a zábavou.

  🟢 Autobusová doprava

  Roztoky jsou také dobře propojeny autobusovou dopravou. Město je součástí pražské integrované dopravy (PID), což znamená, že jízdenky jsou kompatibilní s pražskými městskými autobusy, tramvajemi a metrem. Hlavní autobusové linky, které obsluhují Roztoky, jsou:

  • Autobusová linka 340: Tato linka spojuje Roztoky s Prahou (Dejvická) a vede přes několik dalších menších obcí.
  • Autobusová linka 350: Tato linka rovněž spojuje Roztoky s Prahou (Dejvická) a dále pokračuje do okolních obcí.

  Autobusy jezdí v pravidelných intervalech a nabízí pohodlnou alternativu k vlakové dopravě.

  🟢 Silniční doprava

  Pro ty, kteří preferují cestování autem, jsou Roztoky velmi dobře dostupné po silnici. Město leží v blízkosti významných silničních tahů, což umožňuje snadný přístup do centra Prahy i do dalších částí středních Čech.

  • Silnice II/242: Tato silnice spojuje Roztoky s Prahou a Kralupy nad Vltavou.
  • Dálnice D8: Dálnice D8 je vzdálena jen několik kilometrů od Roztok a poskytuje rychlé spojení směrem na Ústí nad Labem a Německo.

  Cesta autem z Roztok do centra Prahy trvá přibližně 20 minut, v závislosti na dopravní situaci.

  🟢 Cyklistická doprava

  Roztoky jsou také přátelské k cyklistům. Městem prochází několik cyklostezek, které spojují Roztoky s Prahou i okolními obcemi. Oblíbenou trasou je cyklostezka vedoucí podél Vltavy, která nabízí krásné výhledy a příjemnou jízdu.

  🟢 Pěší doprava

  Pro pěší je Roztoky přehledné a dobře dostupné město. Většina základních služeb a obchodů je v docházkové vzdálenosti. Město má dobře udržované chodníky a přechody, což zajišťuje bezpečný pohyb pro pěší.

  Závěr

  Roztoky u Prahy nabízejí vynikající dopravní dostupnost díky dobře fungující železniční a autobusové dopravě, kvalitním silnicím a dálnicím, a také možnostem pro cyklisty a pěší. Tato komplexní dopravní síť umožňuje snadné a rychlé spojení s Prahou a dalšími okolními oblastmi, což činí z Roztok atraktivní místo pro život i návštěvu.


Lokalita Masarykova 513, Roztoky

Užitná plocha 55 m²

Poplatky (vodné a stočné, osvětlení společných prostor domu, odvoz komunálního odpadu, úklid domu) cca 1 500 Kč, elektřinu a plyn si nájemce přepisuje na svou osobu

Renovace 2024

Exkluzivně ANO

www.PronajemRoztoky.cz


Voda                                      Městský vodovod

Plyn                                                 ANO

Elektřina                               ANO/NOVÁ 400 W

Odpad                                 Městská kanalizace

Vytápění                                Plynový etážový kotel

Sklep                                               ANO

Prádelna                                          NE

Kočárkárna                                      NE

Komora                                            NE

Počet podlaží domu                       3.NP

Podlaží bytu                                   3.NP

Výtah                                               NE

Garáž                                               NE

Parkovací stání                                NE

Terasa                                              NE

Balkón                                             NE

Zahrada                                ANO (za domem)

Internet                      ANO/O2 a místní poskytovatelé

Klimatizace                                      NE

Vlastnictví                                  OV/osobní

Vybavení                                      Částečně

Bezbariérový přístup                        NE

Budova                                           Cihla

Umístění domu                      Centrum Roztoky

Telekomunikace                        Internet/kabel

Stav bytu                                    PO RENOVACI

Samozřejmostí je

 • Záruční list
 • zajištění veškerých smluv
 • zajištění právních služeb se skutečnými právníky
 • rychlý a nekomplikovaný proces
 • převedu za vás energie a doporučím toho nejlepšího poskytovatele za nejlepší možnou cenu
 • pomohu vám se zajištěním internetu
 • dohlédnu na řádné předání nemovitosti 

Dva neprůchozí pokoje, kuchyň a koupelna se sprchou a toaletou

FOTOGALERIE

interiér bytu

Exteriér domu

Roztoky a okolí

Roztocký zámek

v průběhu staletí

Kontakt

Tel: +420 730 147 077

E-mail: lenka@homekozlik.cz

Mgr. Lenka Kozlíková

Realitní expertka, certifikovaná makléřka

Zaujala Vás tato nabídka?

Případně chcete prodat či pronajmout svou nemovitost, líbilo se Vám zpracování pronájmu a máte zájem o více informací?

NAPIŠTE MI

Vaše data zpracováváme dle zásad ochrany osobních údajů