Prodej nízkoenergetické novostavby 4+kk se zahrádkou, terasou a garáží, Roztoky u Prahy

Nízkoenergetický dům

PRODÁNO!

BYDLÍM TU, ZNÁM TO TU

Video prohlídka

Kompletně vybavená moderní kuchyň
Velice příjemná terasa
Jedna ze tří koupelen v patře domu
Přední část zahrady domu

Popis nemovitosti

Prodej nízkoenergetické novostavby 4+kk s terasou, zahrádkou a vlastní garáží v krásné lokalitě Roztok u Prahy, Žalov.

✅ nízkoenergetický rodinný dům (značně ušetříte na energiích) 💡

✅ 3 samostatné ložnice

✅ 3 koupelny

✅ prostorný obývací pokoj

✅ jídelní kout

✅ plně vybavená funkční kuchyň

✅ terasa

✅ garáž (+ nabíječka na elektromobil) ⚡🛻

✅ možnost fotovoltaiky (slunečné místo bez zastínění) ☀️

✅ Energetická náročnost budovy (PENB) - B = VELMI ÚSPORNÁ ⚡💵💰

✅ krásná zahrádka 🏡

Vítejte v této úchvatné nemovitosti, která představuje skutečný skvost moderní architektury a komfortu. Nízkoenergetický rodinný dům 4+kk vás zaujme svým elegantním designem a prostorným interiérem, který nabízí vše, co si přejete pro pohodlné bydlení.

Nechte se po vstupu do domu okouzlit jeho příjemnou atmosférou, kterou zde přináší dostatek přirozeného světla díky štědrému množství oken. Veškeré prostory jsou prosvětlené a vzdušné, díky čemuž si užijete každý okamžik strávený v tomto domě.

Přízemí domu se skládá ze vstupní chodby s vestavěnou zrcadlovou šatní skříní, koupelny se sprchou a toaletou, prostorného obývacího pokoje se vstupem na zahradní terasu, jídelním koutem a kompletně vybavenou kuchyňskou linkou se spotřebiči značek...

Dům disponuje třemi prostornými ložnicemi, které nabízejí dostatek soukromí pro všechny členy rodiny. Zde si budete moci odpočinout po náročných dnech a nabrat energii na další výzvy. Ložnice se nacházejí v prvním poschodí domu. Je zde hlavní ložnice s balkónem a vlastní koupelnou s vanou a toaletou. Další dvě ložnice mají společnou koupelnu s vanou, dvěma umyvadly, a toaletou.

Všechny koupelny v domě jsou vybavené se vším komfortem a funkčností. Prostor pro vaše ranní osvěžení nebo relaxaci po náročném dni je zde zajištěn. Výběr sprchy nebo vany je na vás, protože tato nemovitost splňuje veškeré vaše požadavky.

Jedním z nejvíce kouzelných míst v tomto domě je terasa, která vám poskytne veškerý prostor pro Váš klid a relaxaci. Zde můžete trávit chvíle s rodinou a přáteli, pořádat grilovačky či si prostě jen užívat klidného odpočinku na čerstvém vzduchu

Zahrada je plná vzrostlých stromků a keřů, které poskytují příjemné prostředí a zajišťují soukromí.

Vlastníte elektromobil? Žádný problém! Tento dům je vybaven garáží s nabíječkou na elektromobil, takže si můžete být jisti, že váš vůz bude vždy plně nabitý a připravený na vaše cesty. To je jen jedna z mnoha ukázek, jak je tato nemovitost připravena na vaše moderní potřeby.

Dům je perfektně situován s veškerou senzační dostupností. Nákupy Vám zajistí Tesco, které se nachází jen 3 minuty pěšky od domu. Za pět minut jste na autobusové zastávce Rozcestí Žalov, odkud jste za zhruba za 11 minut v Dejvicích na metru -A-.

Podlahy vinyl a dlažba.

Vytápění pomocí etážového plynového kotle

Více info o solární energii a dotacích na obnovitelné zdroje na mém blogu zde. Home Kozlík spolupracuje se společností, která se zabývá solární energií i tepelnými čerpadly. Více info na vyžádání.

Toto krásné bydlení čeká právě na vás. Zavolejte si, či napište o prohlídku. Ráda vás provedu :)-Roztoky u Prahy-Roztoky u Prahy se nacházejí severně od Prahy na levém břehu Vltavy při ústí Únětického potoka. Město Roztokyjedinou část, která se rozkládá v katastrálních územích Roztoky u Prahy a Žalov na ploše 8,44 km². Nalézá se v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji 8,9 km od Prahy (cca 10.min.) a sousedí s Prahou 6-Dejvice, Úněticemi, Horoměřicemi 6,4 km (cca 8.min.), Prahou 6-Suchdol 7,9km (cca 9.min) a Úholičkami. Roztoky jsou rájem pro milovníky klidu a přírody. Kousek od domu najdeme Levý Hradec, kde stálo raně středověké hradiště a nalézá se zde nejstarší křesťanský kostel v Čechách, Kostel sv. Klementa, který založil kníže Bořivoj z rodu Přemyslovců. V těchto místech je krásná procházka s výhledem na Vltavu, je zde také velice krásná, útulná a roztočany oblíbená Medová kavárna (viz. mapy)

Roztocký zámeček je historickou dominantou Roztok a vyhledávanou atrakcí pro milovníky historie
Roztocký zámeček je historickou dominantou Roztok a vyhledávanou atrakcí pro milovníky historie

Dále je tu pár minut od domu k nalezení Vrch Řivnáč, kde nádhernou přírodou dojdeme do lesa na houby či do ÚholičekJe to také perfektní cesta pro cyklisty. V neposlední řadě se Roztoky honosí Tichým údolím, odkud se dostanete velice hezkou cestou až do Únětic a vyhlášeného Únětického pivovaru.


Dostupnost z Roztok u Prahy tam a zase zpátky, aneb život Roztočana.

Za 10 minut jízdy autem dojedeme na nájezd na Pražský okruh u Horoměřic.

Roztokách staví několik autobusových linek PID. Tyto autobusy jezdí buď na zelené metro linky -A- Dejvická, anebo do Velkých Přílep, Praha 6 - Suchdol, Běliny, či Holubice

Dále jsou v Roztokách dvě vlaková nádraží. Roztoky u Prahy a Roztoky Žalov (od domu je nejblíže vlakové nádraží Roztoky Žalov), kde jezdí vlak Elefant City. Linka S4 nás pohodlně doveze za cca 17 minut přímo do centra Prahy na Masarykovo nádraží, (modrá linka metra -B-) Cestou však můžeme vystoupit též v Bubenči (zastávka Podbaba), kde je zelená linka metra -A-, či na Nádraží Holešovice (červená linka metra -C-).

Osobně vyzkoušeno, cesta je rychlá a velice pohodlná.

Roztoky u Prahy

Roztoky u Prahy se nacházejí severně od Prahy na levém břehu Vltavy při ústí Únětického potoka. Město Roztokyjedinou část, která se rozkládá v katastrálních územích Roztoky u Prahy a Žalov na ploše 8,44 km². Nalézá se v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji 8,9 km od Prahy (cca 10.min.) a sousedí s Prahou 6-Dejvice, Úněticemi, Horoměřicemi 6,4 km (cca 8.min.), Prahou 6-Suchdol 7,9km (cca 9.min) a Úholičkami. Roztoky jsou rájem pro milovníky klidu a přírody. Kousek od domu najdeme Levý Hradec, kde stálo raně středověké hradiště a nalézá se zde nejstarší křesťanský kostel v Čechách, Kostel sv. Klementa, který založil kníže Bořivoj z rodu Přemyslovců. V těchto místech je krásná procházka s výhledem na Vltavu, je zde také velice krásná, útulná a roztočany oblíbená Medová kavárna (viz. mapy)

Dále je tu pár minut od domu k nalezení Vrch Řivnáč, kde nádhernou přírodou dojdeme do lesa na houby či do Úholiček. Je to také perfektní cesta pro cyklisty. V neposlední řadě se Roztoky honosí Tichým údolím, odkud se dostanete velice hezkou cestou až do Únětic a vyhlášeného Únětického pivovaru.


Dostupnost z Roztok u Prahy tam a zase zpátky, aneb život Roztočana.

Za 10 minut jízdy autem dojedeme na nájezd na Pražský okruh u Horoměřic.

V Roztokách staví několik autobusových linek PID. Tyto autobusy jezdí buď na zelené metro linky -A- Dejvická, anebo do Velkých Přílep, Praha 6 - Suchdol, Běliny, či Holubice.

Dále jsou v Roztokách dvě vlaková nádraží. Roztoky u Prahy a Roztoky Žalov (od domu je nejblíže vlakové nádraží Roztoky Žalov), kde jezdí vlak Elefant City. Linka S4 nás pohodlně doveze za cca 17 minut přímo do centra Prahy na Masarykovo nádraží, (modrá linka metra -B-) Cestou však můžeme vystoupit též v Bubenči(zastávka Podbaba), kde je zelená linka metra -A-, či na Nádraží Holešovice (červená linka metra -C-).

Osobně vyzkoušeno, cesta je rychlá a velice pohodlná.

113 m²
Podlahová plocha 
307 m²
Zahrada 
3
Ložnice 
2017
Dokončeno 

Cena 12 990 000 Kč

(114 955 za m²)

Cena včetně provize a veškerých advokátních služeb

Tel: +420 730 147 077 E-mail: lenka@homekozlik.cz

Síť služeb a občanská vybavenost

Dopravní dostupnost

 • Autem = cca 10 minut na Dejvickou = centrum Prahy cca 15 minut
 • Vlakem zastávka Roztoky Žalov = cca 12 minut od domu pěšky = 9 minut Podbaba směr zelená linka metra -A- Dejvická, nebo 13 minut na Nádraží Holešovice červená linka metra -C- Nádraží Holešovice, případně 17 minut na Masarykovo nádraží, kde se nachází žlutá linka-B- Náměstí Republiky.
 • Dále je k dispozici nájezd na Pražský okruh autem cca do 10 minut jízdy autem.

Lokalita Roztoky u Prahy - Žalov

Užitná plocha 113 m²

Plocha zastavěná 86 m²

Plocha zahrady 307 m²

Poplatky Plyn: 990 Kč/měsíc. Elektřina: 2 500 Kč/měsíc. Vodné a stočné: 860 Kč/měsíc

Kolaudace 2017

Zatepleno ANO

Exkluzivně ANO


Voda                                      Městský vodovod

Plyn                                                 ANO

Elektřina                                    ANO (nová)

Odpad                                   Městská kanalizace

Vytápění                               Plynový etážový kotel

Sklep                                                 NE

Prádelna                                            NE

Komora                                              NE

Počet podlaží domu                  Přízemí a 1 NP

Parkovací stání                                  ANO

Garáž                                                 ANO

Terasa                                                ANO

Balkón                                               ANO

Zahrada                                             ANO

Klimatizace                                         NE

Oplocení               ANO/dřevěný plot + kombinace beton/dřevo

Internet                                              ANO

Vlastnictví                             OV (osobní vlastnictví)

Vybavení                                          Částečné

Stodola/kůlna                                      NE

Bezbariérový přístup                           ANO

Budova                                               Cihla

Umístění objektu                       Klidná část obce

Telekomunikace                           Internet/SAT

Stav objektu                            NOVOSTAVBA (2017)

Samozřejmostí je

 • záruční list
 • zajištění hypotéčního úvěru (hypoteční specialista Jiří Lukeš ze společnosti Swiss Life select a.s.)
 • zajištění bezpečné úschovy vašich peněz (Mgr. Kateřina Turnhöffer z advokátní kanceláře Turnhoffer).
 • zajištění veškerých smluv
 • zajištění právních služeb se skutečnými právníky
 • rychlý a nekomplikovaný proces
 • převedu za vás energie a doporučím toho nejlepšího poskytovatele za nejlepší možnou cenu
 • pomohu vám se zajištěním internetu
 • neodkladně zajistím přepis na příslušném katastrálním úřadě
 • dohlédnu na řádné předání nemovitosti po převodu na katastrálním úřadě na nového majitele.
 • Po prodeji nekončíme.


PENBB - VELMI ÚSPORNÁ. Roční spotřeba 8,972 MWh/rok pro celou budovu

Fotogalerie

Interiér domu-Exteriér domu-

-Roztoky a okolí-

-Zajímavost z Roztok - Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy-Kontakt

Tel: +420 730 147 077

E-mail: lenka@homekozlik.cz

Mgr. Lenka Kozlíková

Realitní expertka, certifikovaná makléřka

Zaujalo vás zpracování této nabídky?

Chcete prodat či pronajmout svou nemovitost, líbilo se Vám zpracování prodeje a máte zájem o více informací?

NAPIŠTE MI

Vaše data zpracovávám podle zásad ochrany osobních údajů

Reference

Moc bych chtěla poděkovat paní Lence a celému týmu za neskutečnou rychlost, velice profesionální jednání a velikou pochvalu za to, že jedná s lidmi do posledního momentu velice ochotně. Velice děkuji za koupi i přes všechny potíže ze strany prodávajícího. Dokázala vyřešit obě strany velice v klidu a vše proběhlo jak má být. Jinak proste jednou větou : Lenka a její tým je prostě za mě TOP. Jen tak dál. Velice doporučuji ‼️‼️

Tereza Šindelářová

Podnikatelka