Reference o mně

Ohlasy spokojených zákazníků

Dagmar Píšová

Učitelka angličtiny

Vážená paní Kozlíková,

v nasyceném realitním trhu oceňuji především Váš nadstandardní komunikativní a empatický přístup. Mockrát děkuji za kompletní realitní služby od reálného odhadu prodejní ceny našeho domu, vytvoření inzerce až k podepsání smluv o prodeji.

Vašim dalším klientům mohu vzkázat, že si velmi dobře vybíráte nemovitosti. Pokud mají zájem o nemovitost, kterou zastupujete, nemusí se ničeho obávat.

V Praze 21. 4. 2021

Ing. Olívia Kukačková

Podnikatelka

Veľmi pekne ďakujem pani Kozlíkovej za jej prístup a ochotu riešiť všetko čo príde do cesty v prípade predaja nemovitosti, či aj iných osobných záležitostí. Bola som veľmi spokojná a určite Vás budem odporúčať ďalej. Nech sa Vám darí :)

(Prodej rodinného domu 5+kk, Slatina, okres Kladno

Světla a Petr Růžičkovi

Manželé v důchodu

Velice děkujeme paní magistře Kozlíkové. Byla po celou dobu realizace prodeje našeho domu vysoce profesionální. Vždy po ruce i na telefonu a jako bonus, je to velice sympatická a vstřícná dáma.

Děkujeme paní magistro. Petr a Světla.

(Prodej rodinného domu, Roztoky u Prahy)

Jiří Mika

Manažer PFX

Perfektně odvedená práce! Perfektní dohoda na všem! Rozhodně doporučuji!

V Praze 2.3.2020

(Prodej bytového domu, Kralupy nad Vltavou)

Mgr. Iva Harabišová

Profesorka na střední škole, maminka na mateřské dovolené

Profesionální přístup, ochota, spolehlivost. Paní Lence Kozlíkové důvěřujeme a doporučujeme Home Kozlík i ostatním klientům.

V Praze 4.9.2019

(Prodej bytu 3+kk, Statenice, Praha-západ červenec-srpen 2019)“

Olga Barochovsky

Majitelka společnosti POBYTY Praha s.r.o.

Vážená paní Kozlíková,

Ráda bych vám poděkovala za vaše vynikající profesionální služby a úžasnou péči při pronájmu mého bytu v Rezidenci Hlubočepská v Praze 5 - Hlubočepy.

Váš přístup k celému procesu pronájmu je absolutně férový jak k nájemníkovi, tak k pronajímateli. Pracujete poctivě a svědomitě a vytvořila jste vynikající a nápadité video bytu. Poskytla jste dodatečné služby mě a nájemníkům, postarala jste se o to, aby vše proběhlo hladce a bez problémů a ohromila jste mě svou precizností a poctivostí ve všech stádiích pronajímacího procesu, hlavně během předávání bytu najemníkům.

S čistým svědomím vám mohu říci, že taková kvalita práce, kterou jste odvedla vy, se ve dnešní době málokdy najde. To, že jste důvěry hodná je pro mne velmi důležité, speciálně proto, že většinu času trávím mimo území republiky a v takové situaci je důvěra totálně nutná.

S radostí vám kdykoliv v budoucnosti dám doporučení - prosím neváhejte se spojit.

Ještě jednou vám mnohokrát děkuji a preji hezký den."

S pozdravem,


Olga Barochovsky

24. června 2018, 38 Overdale Avenue, New Malden, Surrey, United Kingdom.

Ing. Ekaterina Bogomolnaya

Manažerka ve společnosti Siemens

S Lenkou spolupracuji od roku 2006, tudíž od jejích počátků až po součastnost. Začínala jako má osobní makléřka s pronájmy mých prvních bytů v Nuslích. Poté mi pomohla při výkupu několika bytů v novostavbě Liberty building a já jsem musela velice ocenit její nezištný přístup. Zavolat jsem mohla kdykoli, když jsem potřebovala ukázkové smlouvy pro banku, jelikož jsem byty kupovala, abych je mohla pronajímat, udělala mi je a nic za smlouvy nechtěla. Rozhodla jsem se tedy, že jí svěřím správu všech mých bytů a musím říci, že jsem nešlápla vedle. Lenka má neuvěřitelnou intuici na nájemníky, o všechny se stará perfektně a nejsou na ní žádné stížnosti. Za celých 12 let se stalo pouze 2x, že se nájemce ukázal jako problémový (bytů mám dohromady 30cet) a Lenka tento problém vzala s přirozeností sobě vlastní. Řekla mi "klid, to vyřeším" a vyřešila. Problémové nájemníky vystěhovala, byty vyklidila, nechala nově vymalovat a opravit co bylo rozbité, vyřešila problémy i po právní stránce a našla do bytů nové nájemníky, se kterými již několik sezón není problém. Navíc jsem získala i skvělou přítelkyni, za tu dobu co se známe. Leni perfektní práce, opravdu. A moc Ti za vše děkuji.

S přáním dalším úspěchů Ing. Ekaterina Bogomolnaya, v Praze 1. června 2018.“

Doc. RNDr. František Lednický, CSc.

Akademik, bývalý profesor na vysoké škole technické

Napsal jsem ve svém životě snad nespočet recenzí na vědecké články a projekty; rozhodně všechny recenze nebyly pozitivní. Bohužel ale nevím, jak správně formulovat recenzi služeb, jaké podrobnosti uvádět atd. V tomto případě jsem byl velmi spokojen s hladkostí, jak se celý případ odvíjel. Jistě to bylo tím, že prakticky všechno potřebné jste zařizovali sami. Mnohé díky za to.

F.L.

(Prodej chatky Roztoky u Prahy/Žalov, srpen 2018).“

Martin Cendelín

CEO společnosti Racek Kurýr s.r.o.

Paní Kozlíková - Lenko Spolupráce na pronájmu bytu, včetně smluv a práce okolo s tím spjatá byla příkladná, hladká a bez komplikací. V případě potřeby bych se na paní Kozlíkovou určitě znovu obrátil a mohu ji v tomto směru jen a jen doporučit. S pozdravem Cendelín Martin 


V Praze 7. 11. 2018

Jana a Heiko Hellstern

Manželský pár trvale žijící v Německu

Chceme se podělit o svou zkušenost s realitní kanceláří Home Kozlík. Koupili jsme nemovitost za pomoci této společnosti, konkrétně jsme vždy jednali s paní magistrou Kozlíkovou. Přestože bydlíme v Německu, přibližně 500 km od koupené nemovitosti, nebyl to nikdy žádný problém, dohodnout se na termínech. Paní Kozlíková se opravdu vždy snažila vyjít vstříc. Je to velmi spolehlivá, ochotná a slušná jednatelka.

Všechna řízení, ohledně koupi nemovitosti, proběhla profesionálně a korektně v rekordním čase

Mockrát děkujeme Jana a Heiko.