O mně

Motto: ,,BÝT JINÝ NENÍ ŠPATNÉ, JE TO VÝHODA."

Motto: ,,BÝT JINÝ NENÍ ŠPATNÉ, JE TO VÝHODA."

Jmenuji se Lenka Kozlíková a vřele Vás vítám na mých webových stránkách.

V realitách jsem od roku 2006, kdy jsem byla ve třetím ročníku na vysoké škole a hledala tak trochu jinou brigádu než-li měli moji spolužáci. Nejdříve jsem pracovala na živnost jako OSVČ. Nyní jsem majitelkou realitní kanceláře Home Kozlík.

Naučila jsem se disciplíně, úctě a profesionálnímu přístupu ke klientům. Za 18 letprofesionální dráhy realitního managera, jsem získala obrovskou škálu znalostí nejen z celkového obchodu s nemovitostmi, ale i z oblasti realitního práva.

Práce realitního managera, mě neuvěřitelně baví. Je doslova mou vášní, což je na mě značně vidět. A snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích Facebook, Twitter, Lindkedin, YouTube a Instagram, a v případě většího zájmu o nemovitost připravuji i elektronické aukce, vytvářím Home Staging, vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.


Chci prezentovat, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Mezi mé koníčky patří, především, moje práce, bez níž si život již neumím představit, četba (historické romány, beletrie, literatura faktu, fantasy), bytový design, a zahradničení, také jsem obrovským milovníkem hor a tak jakmile nasněží, vyrážíme s rodinou na hory, kde se věnujeme snowboardingu a náš syn se, v současné době, učí na lyžích. Milujeme filmy, výletování a objevování nových míst.

Nejlépe mi je s mojí rodinou, tedy ve společnosti mého muže a syna. Do naší rodiny patří též čivavák Ričí, a také ragdollí kočičí slečna Vinnie. Nejnovějším členem naší rodiny je činčilák Sauí.

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mne kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.

Zavolejte mi: +420 730 147 077

Napište mi: lenka@homekozlik.cz

Kde působím?

Prodávám a pronajímám nemovitosti v Praze, na Praze - západ, především v Roztokách u Prahy, Úholičkách, Úněticích, Horoměřicích, Sedlci, Kralupech nad Vltavou, a okolí. Proč? Bydlím tu.

Dále je má lokalita Hlásná a Zadní Třebaň, kde mám chatu, spadá sem také okolí Karlštejna, Řevnice, Rovina, Mořina, Černošice, Dobřichovice, a okolí.

Mou lokalitou jsou také Jižní Čechy a to Písek, Strakonice, Kestřany, České Budějovice, a okolí, kde jsou doma rodiče mého muže.

Máte zájem o mé služby?

Spojte se se mnou

Vaše data zpracovávám podle zásad ochrany osobních údajů