Jak probíhá home staging?

27.09.2023

Jak probíhá home staging?

Úklid a úprava nemovitosti

Vaši nemovitost dám do pucu. Všechno uklidím a vyčistím. Upravím jednotlivé místnosti tak, aby v nich nezbyly žádné osobní předměty.

Design a dekorace

Každou místnost pak vyšperkuji pomocí dekorativních předmětů. Jelikož se profesionálně zabývám také interiérovým designováním, znám moderní trendy a vím, co zaujme.

Profesionální prezentace

Nakonec můj kameraman a fotograf nemovitost natočí (uděláme video prohlídku) a nafotí. Fotky a film následně vyladí.  Vaše nemovitost mezi ostatními okamžitě vynikne.

Ukázky home stagingu

Autor: Lenka Kozlíková

Motto: ,,BÝT JINÝ NENÍ ŠPATNÉ, JE TO VÝHODA.

Jsem podnikatelka, která pracuje proto, že jí to baví. Ne pro to, že musí."

Žiji se svým mužem, synem Ondráškem a našim zvířectvem nedaleko Prahy v domě, který neustále zvelebujeme.

Svou práci si doslova užívám, což na mně poznáte od první minuty setkání. Ve svém volném čase se věnuji designování bytových interiérů a je to doslova mou další vášní. O čemž se můžete přesvědčit i u předpřípravy nemovitosti prodeji či pronájmu.

Profesně:

V realitách jsem začala působit od roku 2006. Od září 2008 zcela samostatně. Po té jsem v roce 2015 spoluzakládala společnost Home Kozlík, které jsem nyní jednatelem, se svým týmem specializovaných odborníků od profi prezentace až po nemovitostní marketing.

Jsem certifikovanou realitní makléřkou, a znám tedy dobře obor své praxe. Ráda poskytuji osobní konzultace. Jak já říkám, nikdy není nad dobrý šálek kávy.

Máte zájem o home staging a následný prodej či pronájem vaší nemovitosti?

NAPIŠTE MI

Vaše data zpracovávám podle zásad ochrany osobních údajů