ZDE MŮŽE BÝT VAŠE NEMOVITOST

Popis nemovitosti

Fotogalerie

Pocházím z Prahy, ale již dlouhá léta žiji v Roztokách u Prahy na Praze-západ ve Středočeském kraji. Koupili jsme si tady dům, vychováváme tady našeho syna. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působila jsem v několika obchodních společnostech. Dělala jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládala na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2006. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat.

V práci realitní makléřky jsem se našla a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.

Proč vznikly tyto stránky?

Ráda bych vám ukázala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů, jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsala jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů.

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.